Новые компании
Дата публикации: 21.06.2017
Тема: Клей БФ-2, БФ-4, бф-6 (опт і роздріб від 1 л). Якість строго по ГОСТ 12172-74. Виробник клеїв БФ-2, БФ-4, БФ-6 в Україні!
Компания Днiпроавтокраз
Контактное лицо: Ольга Васильевна
Телефон: 0982779013
Город: Львов
Объявление:

Завжди - свіжий! Завжди - дешево! Завжди якісно! МИ - ВИРОБНИКИ!

Увага! Є фасування 800 грам!

Клей БФ-2, БФ-4: Зовнішній вигляд:Прозорі або злегка каламутні рідини від світло-жовтого до червонуватого кольору.

Застосування:

Клей БФ-2, БФ-4 призначений для склеювання кольорових металів, нержавіючої сталі, неметалів з металами у всіх виробничих областях. Клеї БФ-2, БФ-4 склеюють пластмаси і складні пластики, хімічно оброблений фторопласт, пінопласт, целулоїд, слюду, деревину, фанеру, картон, папір, ебоніт, пробку, бавовняні нитки, кераміку, скло, шкіру, а також метали (стали , алюмінієві і мідні сплави) в різних поєднаннях. Вони відрізняються високими електроізоляційними властивостями. Так само клей БФ-2 використовується - для просочування та лакування, клей БФ-4 - для виготовлення гетинаксу.

 Особливість клеїв серії БФ полягає в тому, що вони не схильні до гниття і корозійних впливами, стійкі до дії атмосфери, води масла і бензину, дозволяють скоротити час склеювання і зменшити витрату клею. Клеї БФ вогненебезпечні.

 

Технологія склеювання: Поверхні, що склеюються обробити наждачним шкіркою, знежирити. Клей нанести пензлем (в 1..2 шару). З'єднати поверхні. Температура сушки можлива до 140-150 ° С. Час сушіння (при 140 ° C) - 60 хвилин

Клей БФ-6: Це спиртової прозорий розчин синтетичних смол і каніфолі з пом'якшувачами і пластифікаторами червонуватого або жовтуватого відтінку. Має високу міцність склеювання, стійкий до атмосферних впливів і механічних пошкоджень. Має високу стійкість до маслу, гасу, бензину, кислот, грибку і цвілі. Трохи менш стійкий до лугів, ацетону і спирту. Цей клей розрахований на склеювання гнучких поверхонь. Тканини, гума, повсть, шкіра, парусина, брезент, папір, картон склеюються клеєм БФ-6 в будь-яких поєднаннях.

Добре склеєний шов на тканини не поступається по міцності прошитому шву. Необхідно відзначити, що сегменти парашутних куполів склеюють саме цим клеєм. Клей БФ-6 використовується для ремонту виробів з тканини, білизни, килимів, одягу, добре склеює міколентную папір з металізованої поліетилентерефталатній плівкою

Технологія використання клею БФ-6:

Передбачувані шви зачищають і злегка змочують водою. Далі тканину ретельно віджимається і на склеюється кромку в два шари наноситься клей, кожен раз підсушуючи. Після того, як клей перестане прилипати до руки, кромки тканини, на які нанесено клей, притискають один до одного, після чого шов гранично обережно нагрівають праскою. Праска слід притискати через злегка вологу тканину протягом декількох секунд (недовго, 2-4 секунди). Після паузи в 12-15 секунд операцію необхідно повторити. І так - кілька разів до повного висихання склеюваної поверхні. Далі поверхню треба охолодити, і можна вважати, що процес склеювання закінчено.

Упаковка:Пластикова тара, 0,85 кг, 4 кг, 8  кг, 45 кг, будь-яка фасовка.

Умови та термін зберігання:Зберігати в герметичній тарі при t не вище + 25С. Гарантійний термін зберігання з моменту виготовлення:

- БФ-2 - 10 міс. ;

- БФ-4 - 8 міс.

- БФ-6 - 4 роки.

Доставка: по Україні.

Більш детальна інформація за телефоном: 0982779013 (поч. Відділу постачання Ольга Василівна, м.Дніпропетровськ),

а також на сайті виробника клеїв БФ-2, БФ-4, БФ-6: http://polimer-plus.pp.ua/